Posted on

Kaip protingiau pirkti šioje parduotuvėje ir sutaupyti pinigų?

Dalinkitės su draugais!
 • 6
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

Produktai tiekiami iš skirtingų tiekėjų, net skirtingų šalių.

Prekės užsakomos Ispanijoje, Vokietijoje ir net Pietų Korėjoje, todėl svetainėje šios skirtingos grupės vadinamos “vaistinėmis”.

Puslapio meniu juostoje yra užrašas “Vaistinės”, kurį paspaudus pelyte, atsidaro puslapis su vaistinių sąrašu. Taip pat šalia kiekvienos vaistinės pažymėti kosmetikos brendai, kuriais prekiaujama šiose vaistinėse. Brendai gali dubliuotis keliose vaistinėse, tai reiškia, kad to pačio brendo produktų galite nusipirkti keliose vietose, tačiau kainos skirtingose vaistinėse tiems patiems produktams gali skirtis.

Kiekviena vaistinė turi savo prekių pristatymo taisykles bei įkainius. Nors įkainiai panašūs visose vaistinėse, tačiau perkant prekes iš skirtingų vaistinių, pristatymo kaina sumuojasi.

Sakykime, jūs perkate visas prekes iš “Korean Style” vaistinės. Nesvarbu, kiek prekių užsisakysite, pristatymo kaina bus viena  – priklausomai nuo užsakymo sumos, svyruojanti nuo 11€ iki nemokamo prekių pristatymo. Bet kokiu atveju, pristatymas niekada nekainuos daugiau, nei 11 eurų.

Tačiau jei šalia “Korean Style” prekių užsisakysite  nors vieną prekę iš kitos vaistinės, sakykim, iš “La Botica”, ši nauja prekė taip pat turės atskirą pristatymo kainą, kuri taip pat laviruoja nuo 11€ iki nemokamo pristatymo (jei perkate už didelę sumą).  

Taigi, net viena, kad ir nebrangi prekė iš kitos vaistinės, jums smarkiai padidins pristatymo kaštus, todėl primigtynai rekomenduojame vienu kartu apsipirkti tik vienoje vaistinėje  – šitaip sutaupysite nemažai pinigų.

Būtinai apsilankykite puslapyje “Nuolaidų kuponai”, kuriame rasite nuolaidų kuponus įvairioms prekių gupėms (pagal vaistines, pagal brendus)

Norėtume paskatinti parduotuvės lankytojus drąsiai klausti – iškilus bet kokiems neaiškumams. Tam reikalui puslapio apačioje, dešinėje pusėje yra messenger’io ikonėlė, kurią paspaudus atsiveria bendravimui skirtas langelis. Klauskite, teiraukitės, domėkitės.

 


Dalinkitės su draugais!
 • 6
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares
Posted on

Su kuo valgomi ceramidai?

Dalinkitės su draugais!
 • 2
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Antraštė, žinoma, ne visai tiksli, nes kosmetikuos gaminiuose naudojami ceramidai nėra valgomi. Juos, paprasčiausia… O imkite ir perskaitykite 🙂

Kas yra ceramidai?

Ceramidai yra riebalų rūgščių, vadinamų lipidų, klasė. Jie natūraliai randami odos ląstelėse ir sudaro apie 50 proc. Išorinio odos sluoksnio (epidermio).

Nors ceramidai yra žinomi dėl jų vaidmens smegenų ir nervų sistemos vystyme, labiu juos pažinsime kosmetikoje, kur jie naudojami gerinti odos sveikatą.

Kaip jie veikia jūsų odą?

Ceramidai yra sudaryti iš ilgų grandžių turinčių riebalų rūgščių, kurios jungiasi su kitomis svarbiomis molekulėmis, siekiant skatinti ląstelių funkcijas.

Ceramidai padeda užkirsti kelią membranų pralaidumui. Tai užrakina drėgmę į odą, kuri padeda išvengti sausumo ir dirginimo. Tai taip pat gali padėti apsaugoti jūsų epidermį nuo neigiamos aplinkos įtakos.

Odoje trūkstan ceramidų, oda sausėja, atsiranda raukšlės ir tokiu būdu ryškiai matomas odos senėjimas.

Jei mano odoje jau yra ceramidų, kodėl jie taip pat turėtų būti naudojami odos priežiūrai?

Nors žmogaus oda natūraliai yra sudaryta iš ceramidų, šios riebalų rūgštys laikui bėgant prarandamos. Tai gali sukelti išsausinti odą. Naudodami ceramidus, sumažinsite odos senėjom procesus.

Neaišku, ar jūsų odoje natūraliai atsirandantis ceramidų kiekis yra susijęs su rizika susirgti tam tikromis esminėmis odos ligomis, tačiau tyrimai rodo, kad žmonėms, kuriems yra egzema ar psoriazė, odoje yra mažiau ceramidų.

Nors reikia daugiau tyrimų, yra pagrindo manyti, kad naudojant ceramidus turinčius odos priežiūros produktus, oda švelnėja, mažėja jos dirglumas ir pastatomas barjeras tam tikriems odos susirgimams.

Koks skirtumas tarp sintetinių ir natūralių keramidų?

Vieninteli natūralūs ceramidai yra tik jūsų odoje.

Daugumoje odos priežiūros produktų ceramidai yra sintetiniai, tačiau tai nedaro įtakos jų kokybei ir veiksmingumui. Bet koks odos “pamaitinimas” ceramidais bus naudingas jūsų odai.

Ar galima naudoti ceramidus su kitais odos priežiūros ingredientais, kad būtų maksimaliai efektyvus?

Naudojant keramidus kartu su kitomis odos priežiūros medžiagomis, galite geriau pasiekti norimus rezultatus. Norėdami gauti maksimalią naudą, ieškokite atstatomų produktų su tokiais ingredientais kaip:

 • antioksidantai
 • peptidai
 • retinolis

Ar yra kokių nors šalutinių reiškinių pavojus?

Ceramidai paprastai laikomi saugiais. Nors nėra jokio tyrimo ar ataskaitų, kuriose dokumentuojamos nepageidaujamos reakcijos

Esmė

Ceramidų odos priežiūros produktai gali padėti papildyti natūralią odą įiomis medžiagomis.

Jie pirmiausia naudojami padėti atkurti drėgmę ir sumažinti dirglumą, taip pat jų pagalba gydoma egzema bei psiorazė.

Jei norite naudoti ceramidus norint nuraminti esamą odos būklę, prieš vartodami pasikalbėkite su savo gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Jie gali atsakyti į visus jūsų klausimus ir gali patarti jums dėl produktų pasirinkimo ar alternatyvių variantų.


Dalinkitės su draugais!
 • 2
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Posted on

Apie “pigią kosmetiką”

Dalinkitės su draugais!
 • 2
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Įrašą paskatino parašyti vienos moters žinutė, kurioje ji teigia, kad parduotuvėje rado “kelis kartus” pigesnių prekių.

Reiktų suprasti – prekių. kurios rodomos Vip Cosmetics parduotuvėje.

Žmonės yra pastabūs, todėl tokia žinutė tarsi spyrė per minkštąją: eik, žiūrėk, ieškok! Kažką praleidai! Klaida!

Ilgai landžiojau po visas Lietuvos parduotuves (virtualiai), nieko pigesnio neradau. Tiesa, tikėtina, kad privačių skelbimų svetainėse kažką pigiau rasti gal ir pasisektų, tačiau įsigijųs tokių produktų po to gali kilti rimtų problemų su veido oda.

Sakykime, mersedesas gaminamas Vokietijoje, na, sakykim, tam tikras jos modelis ten kainuoja 50 tūkstančių eurų.

Be abejo, “atėmus” PVM ir juo prekiaujant ne EU šalyje, galima tikėtis 10 – 20 procentų mažesnės kainos, tačiau rasti net kelis kartus pigesnį naują modelį nepasiseks niekaip, išskyrus tuos atvejus, jei tai bus nevykusi pigi kopija ar bandymas apgauti – paimti pinigus ir nepateikti prekės.

Kažkas panašaus vyksta ir su kosmetikos gaminiais.

Mėgstu landžioti po kinietiškąjį aliexpress, kur galima pamatyti tokių stebuklų, kad net plaukai šiaušiasi!

Imkime šioje parduotuvėje prekiaujamą Dr.Jart+ produkciją. Tai itin aukštos kokybės priemonės veido odos priežiūrai, geresnę surasti būtų sunkoka. Būstinė – Pietų Korėjoje. Ir štai, netikėtai kinietiškąjame aliexpress’e atrandu šio brendo produkcijos, net kelis kartus pigiau, nei pačioje Korėjoje.

Tiesiog taip ir matau: korėjiečiai prigamina daug daug geros produkcijos ir pateikia ją kinams kelis kartus pigiau už savikainą. Toks draugiškas žestas. Arba – koriejiečių nemokėjimas savo produkcijos išplatinti po pasaulį.

Imkime veido kaukę, kurios sudėtyje yra anglies pluošto. 

Šioje parduotuvėje 5 vienetai kainuoja 23.40€, panašios kainos visoje Europoje ir net JAV. O štai Kinijoje šias nuostabias kaukes galima pirkti po 1.60€.

Stebuklai ir tiek! Keista, tačiau Dr.Jart+ kremų visoje Kinijoje neradau – matyt, per sunku nukopijuoti, ne taip, kaip kaukes.

Gerai, sakykime, kad kiniečiai gyvena arčiau Korėjos, perka daug, urmu, ten nėra jokių pvm’ų, tad kaina tikrai mažesnė. Tačiau užtenka pasiskaityti pirkėjų atsiliepimus (skaityti reikia ne teigiamus, o neigiamus vertinimus), ten tokių įdomybių sužinai!

Štai keletą atsiliepimų (originalo kalba), kiekvienas atsirinks kalbą, kurią supranta:

“Это абсолютная подделка! На упаковке видно, что напечатано на плохом принтере, просто упаковка от dr. Jart+ уж не знаю что они залили туда, но пробовать страшно)))”

“Bueno no tendré la oportunidad de probarlo. El producto llegó semi abierto, además de buena manera me comunico con el vendedor y este solo me contesta “lo envíe cerrado”. Me parece terrible, porque qué ganaría yo inventándome eso, si he esperado 20 días para usar la mascarilla. Es una lástima porque amo la marca Dr. Jart. En fin, no lo recomiendo”

“This mask supposed to have a peelable layer and bubbles when in use. This one does not at all! I suspect fake mask. Dont even bother buying. No idea what is inside this mask.”

“Это очищающая кислородная маска чёрного цвета. Когда одеваешь маску на лицо, должны выделятся пузырьки и видать кожу. Но маска не работает. Это не происходит.”

“I received fake dr.jart+ masks, not original but the package looked quite similar.”

“The Clearing Silution Mask that I received is expired. It shelf life ended on this october.”

Ir dar daug daug panašių atsiliepimų. Tikėtina, kad daug kas nieko nerašo – kaina maža, triukšmauti dėl vieno – dvejų eurų tikrai neverta.

Todėl nuoširdžiai rekomenduoju: nerizikuokite. Pirkite iš patikimų pardavėjų. Taip, kiek brangiau, tačiau pristatymas ir kokybė – garantuoti!

Pagarbiai

Saulius Veržikauskas

 


Dalinkitės su draugais!
 • 2
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares