Posted on

Kaip protingiau pirkti šioje parduotuvėje ir sutaupyti pinigų?

Dalinkitės su draugais!
 • 6
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

Produktai tiekiami iš skirtingų tiekėjų, net skirtingų šalių.

Prekės užsakomos Ispanijoje, Vokietijoje ir net Pietų Korėjoje, todėl svetainėje šios skirtingos grupės vadinamos “vaistinėmis”.

Puslapio meniu juostoje yra užrašas “Vaistinės”, kurį paspaudus pelyte, atsidaro puslapis su vaistinių sąrašu. Taip pat šalia kiekvienos vaistinės pažymėti kosmetikos brendai, kuriais prekiaujama šiose vaistinėse. Brendai gali dubliuotis keliose vaistinėse, tai reiškia, kad to pačio brendo produktų galite nusipirkti keliose vietose, tačiau kainos skirtingose vaistinėse tiems patiems produktams gali skirtis.

Kiekviena vaistinė turi savo prekių pristatymo taisykles bei įkainius. Nors įkainiai panašūs visose vaistinėse, tačiau perkant prekes iš skirtingų vaistinių, pristatymo kaina sumuojasi.

Sakykime, jūs perkate visas prekes iš “Korean Style” vaistinės. Nesvarbu, kiek prekių užsisakysite, pristatymo kaina bus viena  – priklausomai nuo užsakymo sumos, svyruojanti nuo 11€ iki nemokamo prekių pristatymo. Bet kokiu atveju, pristatymas niekada nekainuos daugiau, nei 11 eurų.

Tačiau jei šalia “Korean Style” prekių užsisakysite  nors vieną prekę iš kitos vaistinės, sakykim, iš “La Botica”, ši nauja prekė taip pat turės atskirą pristatymo kainą, kuri taip pat laviruoja nuo 11€ iki nemokamo pristatymo (jei perkate už didelę sumą).  

Taigi, net viena, kad ir nebrangi prekė iš kitos vaistinės, jums smarkiai padidins pristatymo kaštus, todėl primigtynai rekomenduojame vienu kartu apsipirkti tik vienoje vaistinėje  – šitaip sutaupysite nemažai pinigų.

Būtinai apsilankykite puslapyje “Nuolaidų kuponai”, kuriame rasite nuolaidų kuponus įvairioms prekių gupėms (pagal vaistines, pagal brendus)

Norėtume paskatinti parduotuvės lankytojus drąsiai klausti – iškilus bet kokiems neaiškumams. Tam reikalui puslapio apačioje, dešinėje pusėje yra messenger’io ikonėlė, kurią paspaudus atsiveria bendravimui skirtas langelis. Klauskite, teiraukitės, domėkitės.

 


Dalinkitės su draugais!
 • 6
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares